PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 83.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 101.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 11 m x 19 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 39.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
201 732 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 138 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 70.1 m² |
| KUBATURA | 487.4 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 104 m² |
| EP | 69.16 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 143 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 87 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 141 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 201 732 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 49 251 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 137 932 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 246 566 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 339 665 zł |
212.2 m2
8
4
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 6 173 zł