PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 134.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 172.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 26.5 m x 21.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 28.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
447 937 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 41.6 m2 | 41.6 m2 |
| 2. garaż | 33.3 m2 | 33.3 m2 |
| 3. pokój | 18.1 m2 | 18.1 m2 |
| 4. pokój | 12.3 m2 | 12.3 m2 |
| 5. kuchnia | 12.0 m2 | 12.0 m2 |
| 6. sypialnia | 11.3 m2 | 11.3 m2 |
| 7. przedpokój | 11.2 m2 | 11.2 m2 |
| 8. łazienka | 7.9 m2 | 7.9 m2 |
| 9. wiatrołap | 5.5 m2 | 5.5 m2 |
| 10. kotłownia | 5.4 m2 | 5.4 m2 |
| 11. łazienka | 3.4 m2 | 3.4 m2 |
| 12. garderoba | 3.1 m2 | 3.1 m2 |
| 13. garderoba | 3.0 m2 | 3.0 m2 |
| 14. spiżarka | 2.8 m2 | 2.8 m2 |
| 15. przedpokój | 1.6 m2 | 1.6 m2 |
| Razem | 172.5 m2 | 172.5 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 260.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 201.8 m² |
| KUBATURA | 766.2 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 294 m² |
| EP | 74.19 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1700 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 19.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | szkielet drewniany |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | drewniany w technologii szkieletowej wypełniony matami izolacyjnymi |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 14 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 14 cm szkielet drewniany |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 10 cm szkielet drewniany |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynk silikonowy strukturalny |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 447 937 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 102 597 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 259 628 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 502 138 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 707 565 zł |
130.9 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
134.3 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
136.1 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
136.1 m2
4
2
1
133.3 m2
4
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
133.3 m2
4
3
1