Projekt domu Modrzyk Bis
81.8 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
81.8 m2
4
1
0
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 85.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 85.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 17.7 m x 20.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
222 541 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 154.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 103.5 m² |
| KUBATURA | 539.2 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 181 m² |
| EP | 69.25 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1700 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 12.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | szkielet drewniany |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | drewniany belkowy |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 14 cm szkielet drewniany |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 14 cm szkielet drewniany |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 10 cm szkielet drewniany |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| ELEWACJA | tynk silikonowy |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 222 541 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 50 971 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 128 986 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 249 468 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 351 526 zł |
81.8 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
81.8 m2
4
1
0
90.7 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
90.7 m2
4
2
0
86.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 240 zł
86.5 m2
4
2
0
88.6 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
88.6 m2
4
1
0
81.3 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 2 840 zł
81.3 m2
4
1
0
89.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
89.3 m2
4
2
0
85.8 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
85.8 m2
4
2
0
81.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
81.3 m2
4
2
0
81.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
81.3 m2
4
2
0
88.5 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
88.5 m2
4
1
0
89 m2
4
1
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
89 m2
4
1
0
89.7 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 192 zł
89.7 m2
4
2
0
84.9 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 032 zł
84.9 m2
4
2
0