Polecane nowości

Jaskier Alfa
Figa Lux
Alicja Atu
Martin Max
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

zdjecie_z_logo_glowne_standard
  • -1 077 zł
  • Nowy projekt
Jaskier Alfa
2 513 zł Normalna cena -1 077 zł 3 590 zł Cena £

Projekty bez garażu

Gotowe projekty domów bez garażu
Domy bez garażu mogą wybrać osoby nie posiadające samochodu, albo nie uznające za priorytet jego ochrony przed czynnikami pogodowymi. Trzecią grupę stanowią inwestorzy chcący wybudować garaż osobno, bez związku z projektem architektonicznym właściwego budynku. Zdecydowana większość projektów domów ma niewielki metraż i stawia na foremność bryły oraz ekspozycję sąsiadującego z nią ogrodu. O części z nich można nawet powiedzieć, że posiada niektóre z cech domku letniskowego.

Dla kogo przeznaczone są projekty domów bez garażu?
Rodziny, które chcą zainwestować w budowę niewielkiego, przytulnego domu, uznają każdy metr kwadratowy budynku za skarb. Brak związania go z garażem pozwala wybrać bardziej funkcjonalne i geometryczne wnętrze. Niektórzy z góry zakładają, że ich dom będzie posiadał tylko jedną kondygnację. W takim wypadku przeznaczenie dużej części powierzchni parteru na zadaszony parking jest po prostu marnotrawstwem przestrzeni.

Jakie jeszcze zalety projektów domów bez garażu można wyróżnić?
Domy bez garażu są zazwyczaj regularną bryłą. Pozwala to na dokonywanie modyfikacji ich układu funkcjonalnego w bardzo szerokim zakresie. Swoboda działania inwestora związana z brakiem uwzględnienia garażu w projekcie, nie wyraża się jednak tylko w ten sposób. Pełna dowolność dotyczy również wyglądu i funkcjonalności oddzielnego budynku przeznaczonego na przechowywanie jednego lub dwóch samochodów. Jeśli zdecydujemy się na projekt domu bez garażu, możemy pomyśleć na przykład o warsztacie, który mógłby się znaleźć w osobnym, wolnostojącym budynku chroniącym auta przed czynnikami atmosferycznymi.

Sprawdź propozycje projektów domów bez garażu domu projektowego Archeton!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów bez garażu widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu. zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 191 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 191 projektów