Klientom, planujących inwestycję w budowę i sprzedaż gotowych domów jednorodzinnych, Archeton oferuje projekty domów dla deweloperów.

Polecane projekty domów dla dewelopera

Igor Duo

Miłosz Duo

Lila 2 Duo

Bartek Duo

Dino Duolit

Hania Duo

Enzo Duo

Beza Duo

Emma Duo

Felicja Duo

Ariel Duo

Monika Duo

Kolekcje projektów domów

Bliźniaki

Najnowsze projekty

Tradycyjne

Parterowe

Domy tanie w budowie

Projekty małych domów

Projekty średnich domów

Projekty dużych domów

Domy dwurodzinne

Nowoczesne

Flagowe

Na wąską działkę

Oferta współpracy - sprawdź co zyskujesz

Rabaty

Proponujemy korzystne zniżki na zakup projektów domów z naszej bogatej oferty. W zależności od wielkości inwestycji, przy zakupie większej ilości projektów, mogą Państwo oczekiwać atrakcyjnych cen za powtarzalny projekt każdego domu na osiedlu.

Koncepcja zagospodarowania

Zanim jeszcze zdecydują się Państwo się na współpracę z nami, przygotujemy opracowaną w oparciu o zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub decyzję o warunkach zabudowy i inne udostępnione przez Państwa materiały, mapy i inne, a także naszą ofertę projektową analizę możliwości inwestycyjnych Państwa działki.

Kosztorysy

Elektroniczne kosztorysy stanowią, oprócz opracowań architektury, konstrukcji i instalacji wewnętrznych, nieodłączną część każdego projektu. Umożliwią one Państwu sprawne szacowanie kosztów budowy i optymalne dostosowanie materiałów.

Reklama w serwisie internetowym

Istnieje możliwość prezentacji sprzedawanych przez Państwa domów zrealizowanych według naszych projektów w serwisie Archetonu. https://www.archeton.pl/oferta-projektow-dla-deweloperow.

Projekt graficzny inwestycji

Do każdego zakupionego projektu dołączamy gratis pakiet graficzny zawierający: 2 wizualizacje, rzuty kondygnacji, przekrój, 4 elewacje. Pozwoli to Państwu efektownie zaprezentować każdy projekt domu na stronie www.

Wizualizacja wnętrz

Dodatkowo projekt graficzny możemy wzbogacić wizualizacjami wnętrz. Państwa Klienci zobaczą, jak atrakcyjnie zaaranżować można strefy dzienne, kuchnie, łazienki. Aby uzyskać szczegółowe informacje na ten temat, prosimy o kontakt, tel. 695 320 097, e-mail: wspolpraca@archeton.pl.

Wirtualne spacery

Nasza oferta obejmuje szczególnie atrakcyjną formę reklamy - opracowanie wirtualnych spacerów po inwestycji. Zaproszą Państwo na nie Klientów jeszcze przed rozpoczęciem prac na placu budowy.

Wizualizacja osiedla

Jakość opracowywanych przez Archeton fotorealistycznych wizualizacji jest bardzo wysoka. Doskonale nadają się na materiały reklamowe do internetu, do druku na ulotkach oraz na billboardach formatu 5x4 m. Będą Państwo mogli według własnego uznania wybrać ujęcia i widoki, decydować o kolorystyce oraz detalach.

KONTAKT DLA DEWELOPERÓW

tel.: 48 12 295 05 52
tel.: 48 695 210 497
wspolpraca@archeton.pl

MATERIAŁY DODATKOWE

Zdjęcia i filmy z realizacji

Klientom, planujących inwestycję w budowę i sprzedaż gotowych domów jednorodzinnych, Archeton oferuje projekty domów dla deweloperów.

Każdy projekt z naszej kolekcji, liczącej ponad 1000 pozycji, może być z powodzeniem wykorzystany w przedsięwzięciach deweloperskich. Wybór zależy jednak nie tylko od planowanego standardu osiedla dedykowanego zainteresowanym o określonych wymaganiach dotyczących komfortu i wielkości domu. Dużą rolę odgrywa tu fakt, że osiedla tego typu powstają najczęściej w miastach, okolicach podmiejskich lub niezwykle atrakcyjnych turystycznie. Takie lokalizacje przesądzają o skali i intensywności zabudowy, są też preferowane z uwagi na opłacalność inwestycji. Zabudowa wolno stojąca nie gwarantuje maksymalnych wskaźników wykorzystania terenu. Dlatego w grupie projektów domów dla deweloperów pokazujemy budynki bliźniacze oraz szeregowe.

Szczególną grupą domów do zabudowy w granicy działki są projekty domów w zabudowie bliźniaczej. Mają rzut na planie prostokąta, zwykle z dobudowanym garażem i sylwetkę, tworzącą spójny układ ze swoim lustrzanym odbiciem. Niektóre, po zmianach adaptacyjnych dotyczących doświetlenia pomieszczeń, można zastosować w zabudowie szeregowej.

Wśród projektów rekomendowanych dla deweloperów znajduję się również projekty domów w zabudowie szeregowej. Segmenty nie mają żadnych otworów w ścianach bocznych. Zestawiane ze sobą tworzą zwarte pierzeje osiedlowych uliczek i placów. Dokonując, wg potrzeb, zmian w ścianach bocznych można je wykorzystać do zamknięcia szeregu (podobnie, jak w zabudowie bliźniaczej) oraz jako budynki wolno stojące.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z indywidualną ofertą!

Współpraca

 Tel.: 48 695 210 497
 e-mail: wspolpraca@archeton.pl