Polecane nowości

Blanka Prima
Figa Lux
Sambor As
Kordian Alfa
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

projekty w zabudowie bliźniaczej

projekty w zabudowie bliźniaczej

Szczególną grupą domów do zabudowy w granicy działki są projekty domów w zabudowie bliźniaczej. Mają rzut na planie prostokąta, zwykle z dobudowanym garażem i sylwetkę, tworzącą spójny układ ze swoim lustrzanym odbiciem. Rozwiązania te można wykorzystać do zabudowy wolno stojącej, na wąską działkę. Niektóre, po zmianach adaptacyjnych dotyczących doświetlenia pomieszczeń, można zastosować w zabudowie szeregowej.

Gotowe projekty domów w zabudowie bliźniaczej – co trzeba wiedzieć?
Jak już wspomnieliśmy w powyższym akapicie projekty domów w zabudowie bliźniaczej (popularnie zwane „bliźniakami”), to budynki, które są zawierają dwa lokale będące swoimi lustrzanymi odbiciami. Mogą w nich mieszkać dwie rodziny, a metraż każdego z lokali zakłada obecność pięciu lub sześciu pokoi, co przekłada się na identyczną liczbę mieszkańców. Projekty liczą od 83 metrów kwadratowych do ponad 200 metrów kwadratowych. Są to najczęściej budynki z wbudowanym garażem, pokryte dwuspadowym dachem o nachyleniu w okolicach 40 stopni. Poza wspomnianymi pokojami mają one najczęściej więcej niż jedną łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze (np. kotłownia).

To nie wszystko, co możemy Ci zaoferować!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów w zabudowie bliźniaczej, które można znaleźć w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 55 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 55 projektów
WT 2021
zdjecie_z_logo_glowne_standard