Projekty domów na miarę Twoich marzeń...

Jesteśmy firmą projektową działającą na rynku w Polsce od 1991 r. Od początku swojej działalności zajmujemy się opracowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania inwestorów.

Tworzymy projekty domów, podążamy za trendami i stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe rozwiązania. Spełniamy wyobrażenia inwestorów i ich rodzin o domu na miarę ich potrzeb, oczekiwań i marzeń. Dbamy przede wszystkim o jakość i solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby nasze domy były funkcjonalne, wygodne i niedrogie w utrzymaniu. Od początku istnienia firmy sprzedaliśmy już ponad 140 tysięcy projektów domów, tak imponujący wynik świadczy o tym, że jesteśmy firmą godną polecenia i solidną, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta.

Posiadamy ponad 1000 projektów gotowych domów jednorodzinnych, garaży oraz pawilonów handlowych i obecnie jest to jedna z ciekawszych autorskich ofert na polskim rynku. 

Na zlecenie realizujemy również projekty większych obiektów, np. użyteczności publicznej.

Misja firmy

to tworzyć projekty oraz spełniać wyobrażenia inwestorów i ich rodzin o domu na miarę ich potrzeb, oczekiwań i marzeń.

Cel, do którego dążymy

to być liderem na rynku w zakresie projektowania domów oraz otwierać się na potrzeby mieszkaniowe inwestorów stając się źródłem praktycznej wiedzy o budownictwie i architekturze. W osiągnięciu wytyczonego celu ma nam pomagać bogata oferta, dokumentacja opracowana na najwyższym poziomie technicznym, profesjonalna obsługa oraz zapewnienie klientom łatwego dostępu do naszych produktów i usług.