Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

projekty parterowych domów z garażem

Znaleziono 383 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 383 projektów

Wśród gotowych projektów domów parterowych z garażem, które dostępne są w pracowni Archeton, znajdą Państwo aż 65 różnorodnych propozycji. Są to budynki, których powierzchnia liczy od 76 metrów kwadratowych (projekt „Kubuś G1”) do 214 metrów kwadratowych (projekt „Willa Marynin”). Ze względu na różnice w metrażu, w domach tych mogą czuć się swobodnie zarówno mniejsze (trzyosobowe), jak i większe rodziny (pięcioosobowe). Odmienny układ funkcjonalny pomieszczeń, który cechuje każdy z projektów domów parterowych z garażem, sprawia, że mogą one wpisać się w gusta wszystkich klientów pracowni Archeton.

Gotowe projekty domów parterowych z garażem
Gotowe projekty domów parterowych z garażem to jak sama nazwa wskazuje budynki jednokondygnacyjne z wbudowanym garażem jednostanowiskowym lub dwustanowiskowym (nadającym się do przechowywania jednego lub dwóch samochodów osobowych). W zależności od wybranego projektu mogą być one wzniesione na planie prostokąta lub litery „T” oraz być pokryte dachem dwuspadowym lub wielospadowym. Szczegółowe informacje na temat każdego z projektów znajdą Państwo w dedykowanej mu podkategorii.

Sprawdź pozostałe projekty pracowni Archeton
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów parterowych z garażem widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.