Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów
Domy piętrowe

Domy piętrowe

Znaleziono 27 projektów

Wyświetlanie 1-27 z 27 projektów

W ofercie Archeton.pl znajdują się także projekty domów piętrowych, których powierzchnia użytkowa jest zróżnicowana, podobnie jak styl i inne parametry budynków. W naszych projektach domów piętrowych można znaleźć połączenie komfortu i nowoczesnych trendów w projektowaniu oraz architekturze. Już dziś znajdź dla siebie najlepszy dom do zamieszkania! Dzięki naszej kolekcji projektów domów piętrowych to łatwe! Zapraszamy!

Projekt domu piętrowego – dlaczego warto?

Dlaczego warto wziąć pod uwagę wybór projektu domu piętrowego? To idealne rozwiązanie w bardzo wielu przypadkach. Zalety domów piętrowych to przede wszystkim: zyskanie dużej przestrzeni do dyspozycji mieszkańców; brak skosów, które ograniczają przestrzeń i utrudniają aranżację wnętrza; brak poddasza to większe możliwości aranżacji i większa przestrzeń w każdym miejscu domu; możliwość uzyskania dużego metrażu domu na powierzchni małej działki; wygodne układy funkcjonalne.

Domy piętrowe – charakterystyka
W domach piętrowych zyskujesz przestrzeń, która jest nie tylko duża, ale i bardzo łatwa do aranżacji. Taki budynek można łatwo podzielić na strefę dzienną i strefę nocną. Pierwsza to przestrzeń otwarta dla wszystkich domowników i gości, znajdująca się na parterze. Druga to przestrzeń prywatna, sypialnie znajdujące się na piętrze. Na niedużej powierzchni zabudowy gruntu można zyskać wiele przestrzeni o funkcjonalnym układzie. Dzięki temu można łatwo dopasować dom do preferencji domowników.

Projekty domów piętrowych – na co zwrócić uwagę?
Proponujemy ogromny wybór projektów domów piętrowych. Dzięki temu każdy inwestor znajdzie u nas projekt, który odpowiada jego preferencjom. Na co zwrócić uwagę, wybierając taki projekt? Przede wszystkim budynek musi odpowiadać warunkom zabudowy na działce oraz warunkom zagospodarowania przestrzennego w danej miejscowości. Przed wyborem projektu domu piętrowego należy również ustalić budżet, jaki będziesz miał do dyspozycji i przeznaczysz na sfinansowanie kosztów budowy domu. Musisz również zdecydować, czy chcesz mieć poddasze użytkowe, czy strych. Czy potrzebny jest Ci garaż w bryle domu i jak duży (mamy również budynki z garażem dwustanowiskowym).

Dla kogo domy piętrowe?
Budowa domu piętrowego to dobre rozwiązanie dla inwestorów mających duże rodziny. To także właściwa decyzja, gdy w jednym miejscu chce zamieszkać rodzina wielopokoleniowa lub nawet dwie rodziny. Dom jednopiętrowy zapewnia dużo przestrzeni, a jednocześnie ułatwia zachowanie prywatności. To także dobry wybór dla inwestorów, którzy potrzebują dużej przestrzeni, a mają tylko wąską działkę lub niewielką działkę. Oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby budować takie domy również na dużych działkach. 

Projekt domu piętrowego – jaki styl wybrać?
W przypadku projektów domów piętrowych znajdujących się w naszej ofercie możesz wybierać budynki w różnych stylach. Wystarczy przejrzeć nasze propozycje i wybrać te, które odpowiadają Twoim potrzebom oraz spełniają Twoje oczekiwania estetyczne. Wszystkie projekty domów nawiązują do obowiązujących trendów, ale są zróżnicowane. Proponujemy zarówno budynki w stylu nowoczesnym o prostej bryle z dachem płaskim lub dwuspadowym, jak i domy o reprezentacyjnym wyglądzie w stylu rezydencji, willi, a nawet dworków staropolskich. W zależności od stylu proponujemy w projektach wykorzystanie również różnych materiałów i rozwiązań budowlanych.  

Dom piętrowy – rozwiązanie ekonomiczne i komfortowe
Wybór budynku, który ma więcej niż jedną kondygnację to także obniżenie kosztów budowy domu w porównaniu z podobnym metrażem domu parterowego z poddaszem użytkowym. Dom piętrowy jest zatem rozwiązaniem ekonomicznym. Do tego dochodzi jeszcze wysoki komfort takiego budynku – zyskujesz dostęp do dużej powierzchni użytkowej, dostajesz często duże przeszklenia, pełne kondygnacje, a powierzchnia zabudowy nie jest duża i można efektywnie zagospodarować przestrzeń działki. 

Najlepsze projekty domów piętrowych – jaki metraż?
Jeśli planujesz budowę domu piętrowego, u nas znajdziesz projekty o zróżnicowanym metrażu. Proponujemy zarówno budynki, o powierzchni użytkowej do 119,8 m2, jak i zdecydowanie większe domy, gdzie powierzchnia użytkowa to 262 m2. Dzięki temu możesz łatwo dobrać projekt do potrzeb Twojej rodziny. Nie musisz korzystać z ograniczonej powierzchni, mieszkaj tak, jak marzyłeś i jak lubisz! Nasza bogata kolekcja to ogromne możliwości wyboru. Sprawdź teraz i skontaktuj się z nami! 

Gotowe projekty domów piętrowych w Archeton.pl – dlaczego warto?

Dlaczego warto wybierać projekty domów piętrowych w Archeton.pl? Zapewniamy nie tylko ogromny wybór takich projektów, ale i profesjonalne, kompleksowe wsparcie w ich adaptacji. Nasze projekty są wykonywane przez bardzo doświadczonych architektów, którzy łączą w swoich pracach wysoką funkcjonalność budynków i nowoczesne trendy w projektowaniu oraz architekturze. Nasze domy to wysoki komfort mieszkania, wysoka estetyka i wysoka wygoda mieszkańców. Już dziś skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy! 

Zobacz także projekty domów z innych kolekcji: 

Projekty domów parterowych

Projekty domów z użytkowym poddaszem

Projekty domów bez piwnicy

Projekty domów z piwnicą