Polecane nowości

Jaskier Alfa
Figa Lux
Alicja Atu
Martin Max
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Projekty domów flagowych

Wśród projektów domów FLAGOWYCH w pracowni Archeton znajdują się domy, z których nasi architekci są szczególnie dumni i które znajdują również uznanie w oczach wielu naszych klientów – to jedne z najczęściej wybieranych przez Państwa projektów. Zachęcamy do przejrzenia bogatej oferty domów flagowych

Projekty flagowe – różnorodność
Projekty flagowe pracowni Archeton to zarówno projekty domów małych, średnich i dużych, jak i projekty tradycyjny i nowoczesne (MODERNA). To także domy parterowe, z piwnicą lub bez, te, które stawia się na wąskiej działce, jak i takie, które mają wjazd zaprojektowany od południa. Mówiąc krótko – niemal każdy typ projektu, jaki znajdą Państwo w pracowni Archeton ma swój flagowy model. Na naszej stronie znajdą Państwo aż czterdzieści osiem projektów domów, które cieszą się szczególną popularnością wśród naszych klientów – duży wybór zwiększa szanse, że znajdą Państwo projekt domu, o jakim zawsze Państwo marzyli.

Projekty domów flagowych w kolekcji projektów
Projekty domów FLAGOWYCH znajdą Państwo również w kartach poświęconych innym projektom pracowni Archeton (np. wśród projektów domów parterowych czy wśród projektów domów z garażem na 2 samochody). Projekty flagowe rozpoznają Państwo poprzez znaczek w kształcie czerwonego serduszka, który znajduje się w prawym górnym rogu zdjęcia przedstawiającego projekt. Zachęcamy do przejrzenia kolekcji projektów pracowni Archeton – różnorodność naszej oferty sprawia, że nasze projekty trafiły do nawet najbardziej wymagających klientów.

Znaleziono 48 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 48 projektów