Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

domy z wbudowanym garażem

Wbudowanie garażu w bryłę budynku jest rozwiązaniem możliwym do wykorzystania tylko w sytuacji, gdy dysponujemy dość dużą działką. Ma ono bardzo dużo zalet, zarówno związanych z wyglądem budynku, jak i praktyką jego użytkowania. Minimalna powierzchnia projektu domu z wbudowanym garażem to około 75 metrów kwadratowych. Część z dostępnych na stronie niniejszej kategorii planów to budynki parterowe. Jednak w przypadku zastosowania wbudowanego garażu w domu dwukondygnacyjnym, jesteśmy w stanie wygospodarować na piętrze doskonale wyciszoną strefę nocną.

Jakie są plusy projektów domów z wbudowanym garażem?
Z punktu widzenia wizualnego garaż znajdujący się wewnątrz bryły domu pozwala na zachowanie symetrii i geometrycznego kształtu. Projekty domów z wbudowanym garażem to zwykle duże prostopadłościany, które przywodzą na myśl zabudowę industrialną (co wcale nie oznacza, że nie reprezentują one architektury na wysokim poziomie). Niezwykle ważną zaletą z punktu widzenia budowy jest fakt umieszczenia garażu i części mieszkalnej pod tym samym dachem i stropem. Jest to duże uproszczenie konstrukcyjne, które pozytywnie przekłada się na koszt pieniężny i czasowy.

Projekty domów z wbudowanym garażem - kiedy sprawdzają się najlepiej?
Umieszczenie garażu w samym środku budynku to rozwiązanie stosowane bardzo często przy zabudowie bliźniaczej. Ponieważ w jej przypadku obie części domu są funkcjonalnie rozdzielone, nie powstają na przykład problemy komunikacyjne wewnątrz budynku. Wspólna inwestycja realizująca założenia projektu domu z wbudowany garażem pozwala zaoszczędzić powierzchnię działki, którą możemy zagospodarować w wybrany przez siebie sposób.

Zapoznaj się z listą projektów domów z wbudowanym garażem od studia Archeton!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z wbudowanym garażem widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 126 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 126 projektów
  • Nowy projekt
Ptyś
Dom z wejściem zaakcentowanym uskokiem ściany i lukarną dachową
105.9 m²
4
2
1