Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z dodatkowym pokojem na parterze

Istnieją różne metody na to, by w projekcie domu zwolnić miejsce na dodatkowy pokój na parterze. Częstym rozwiązaniem jest przesunięcie któregoś z pomieszczeń gospodarczych lub kotłowni na tyły garażu. W przypadku większych budynków często wystarczy do tego odpowiednio ergonomiczne umiejscowienie schodów.

Wiele zastosowań dodatkowego pokoju na parterze
Dodatkowe pomieszczenie na parterze to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na nocleg odwiedzających nas gości, a jednocześnie nie narusza poczucia prywatności mieszkańców, którzy swoje pokoje mają zwykle na piętrze. Zastosowanie takiego pokoju może być też jednak zupełnie inne - może tam się wprowadzić jeden z członków naszej rodziny, możemy też zorganizować w nim naszą prywatną przestrzeń do czytania, słuchania muzyki czy innych aktywności.

Przeprowadzka bez pośpiechu
Funkcjonalny pokój znajdujący się na parterze budynku w wielu wypadkach pozwala na wcześniejsze wprowadzenie się do nowo wybudowanego domu. Zwykle to najniższa kondygnacja jest wykańczana w pierwszej kolejności. Jeśli znajduje się na niej pomieszczenie dające się zaadaptować jako sypialnia, możemy wcześniej zwolnić zajmowane dotychczas mieszkanie. Pomoże nam to uniknąć pośpiechu w aranżacji mieszkania, który może przecież skutkować podjęciem nieprzemyślanych decyzji.

Projekty domów z dodatkowym pokojem na parterze - Archeton
Budowa domu to duże przedsięwzięcie organizacyjne i finansowe. Dlatego inwestorzy decydują się czasem na jego etapowanie. Wybierając projekt domu z użytkowym poddaszem planują wykończenie drugiej kondygnacji w późniejszym czasie. Tym osobom Archeton proponuje wybór spośród projektów domów z dodatkowym pokojem na parterze. Razem z kuchnią, salonem i w pełni wyposażoną, choć niewielką, łazienką parter staje się kompletnym, funkcjonalnym mieszkaniem. Dodatkowy pokój może też pełnić funkcję gabinetu, pokoju gościnnego lub sypialni dla osoby mającej problemy z poruszaniem się. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego określenia Państwa preferencji innych kryteriów wyboru.

Znaleziono 314 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 314 projektów