Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Domy dwulokalowe

Znaleziono 28 projektów

Wyświetlanie 1-28 z 28 projektów

Gotowe projekty domów dwulokalowych to budynki przeznaczone dla dwóch rodzin. Przestrzeń użytkowa rozdzielona jest w nich pomiędzy rodziny w pionie lub w poziomie. Albo mamy do czynienia z domem typu „bliźniak”, gdzie lewa strona jest lustrzanym odbiciem prawej, albo jedni lokatorzy zajmują parter, a drudzy piętro (tak jest np. w przypadku projektu „Klara”). Nie licząc tego ostatniego projektu, którego powierzchnia liczy 128,3 m2, domy typu bliźniak znajdujące się w tej kategorii mieszczą się na planach liczących od 181 metrów kwadratowych do ponad 272 metrów kwadratowych.

Projekty domów dwulokalowych – dla kogo?
Projekty domów dwulokalowych są tak zaprojektowane, by w ich wnętrzu zmieściło się od 4 do 7 pokoi, a tym samym swobodnie mieszkało w nich właśnie tyle osób. Niektóre są dodatkowo wyposażone w garaż, jednak nie jest to regułą (szczegółowe informacje na temat każdego z projektów znajdziesz w jego opisie – tam też dowiesz się jakie jest nachylenie dachu oraz ile wynoszą minimalne wymiary działki, na której można postawić tego typu budynek).

Sprawdź inne projekty pracowni Archeton!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów dwulokalowych widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.