Polecane nowości

Jaskier Alfa
Figa Lux
Alicja Atu
Martin Max
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Projekty średnich domów

Projekty średnich domów

Kolekcja projektów domów średnich obejmuje w ofercie Archetonu domy o powierzchni użytkowej od 115 do 135 mkw. Bez wątpienia nie jest to już alternatywa dla mieszkania, jak w przypadku mniejszych propozycji, lecz wygodny dom dla kilkuosobowej rodziny. Dla niektórych inwestorów będą to jednak wciąż projekty za małe, dla innych – zdecydowanie za duże. Wszelkie podziały rozmiarów powierzchni użytkowej są bardzo względne i pokazują, że odbiór wielkości przestrzeni mieszkalnej czy odczucie jej komfortu jest sprawą bardzo indywidualną.

Projekty domów średnich – dla kogo?
Dlatego zapoznanie się z ofertą projektów domów średnich polecamy wszystkim rozpoczynającym poszukiwania odpowiedniej dla siebie koncepcji domu. Można to potraktować jako punkt wyjścia w wyborze projektu. Po zapoznaniu się z projektami domów średnich będzie łatwiej określić, czy odpowiedniego rozwiązania szukać wśród domów małych czy może wśród projektów dużych domów.

Projekty średnich domów – informacje techniczne
Projekty średnich domów powierzchniowo zamykają się między 115 metrami kwadratowymi, a – jak już wspomnieliśmy – 135 metrami kwadratowymi. Niektóre projekty mają cztery pokoje, inne pięć lub sześć – mogą z nich korzystać więc swobodnie cztery lub nawet sześć osób, co może być szczególnie przydane w wypadku wieloosobowej rodziny. Dwuspadowy dach o nachyleniu 40 lub 45 stopni pokrywa prostą, elegancką bryłę zbudowaną najczęściej na planie prostokąta. Po szczegółowe informacje zapraszamy do odwiedzin podstron konkretnych projektów.

Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją projektów
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów średnich domów widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 198 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 198 projektów