Polecane nowości

Blanka Prima
Figa Lux
Alicja Atu
Martin Max
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Domy z piwnicą

Do grupy projekty domów z piwnicą zaliczyliśmy budynki całkowicie i częściowo podpiwniczone. Wybierając taki projekt należy upewnić się, na podstawie badań geotechnicznych, czy warunki na działce sprzyjają takiej inwestycji. Wykonanie niezawodnej izolacji w przypadku wysokiego poziomu wód gruntowych jest trudne i drogie. Z uwagi na stosunkowo wysokie koszty robót ziemnych, realizacja projektów domów z piwnicą jest najbardziej ekonomicznie uzasadniona na działkach z lekkim spadkiem – wiele projektów domów podpiwniczonych pracowni Archeton zakłada właśnie takie wykorzystanie naturalnych warunków ukształtowania terenu. Podpiwniczenie całkowite lub częściowe można również wykonać w ramach adaptacji każdego innego projektu, który pierwotnie go nie przewidywał. Tak samo możliwa jest rezygnacja z piwnic w projekcie, który okaże się odpowiedni pod każdym innym względem.

Projekty domów z piwnicą - informacje
Projekty domów z piwnicą liczą od osiemdziesięciu trzech metrów kwadratowych (83 m2) do dwustu metrów kwadratowych (200 m2). Najmniejsze projekty mają cztery pokoje i są przeznaczone dla czterech osób, największe – pięć pokoi, w których zmieści się pięcioosobowa rodzina. Niezależnie od rozmiaru i liczby pokoi, najczęściej są to domy z jedną lub dwoma kondygnacjami, których projekt może uzupełniać wbudowany garaż (również podziemny). Organizacja pomieszczeń koncentruje się wokół przestronnej kuchni, niektóre modele wyróżniają się na te pozostałych przeszkloną jadalnią oraz garderobą, która może być częścią sypialni na piętrze. Szczegółowe informacje o poszczególnych modelach znajdą Państwo w opisach konkretnych projektów domów z piwnicą.

Skorzystaj z wyszukiwarki projektów!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z piwnicą widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 71 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 71 projektów