Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Nowe produkty

Projekty domów nowoczesnych

Nowoczesność to pojęcie, które wymyka się jednoznacznej definicji. Każdy z inwestorów poszukujących projektów domów nowoczesnych będzie je zapewne rozumiał trochę inaczej. Dlatego ta grupa w ofercie Archetonu prezentuje najszerszą paletę propozycji z dorobku pracowni.

Gotowe projekty domów nowoczesnych a ekologia
Z jednej strony zawarte w niej projekty pokazują najnowsze trendy w architekturze lub są odbiciem nowych wyzwań stawianych budownictwu przez ekologię (kolekcja projektów domów energooszczędnych EKO). Z drugiej – znaleźć można w tym zestawie odpowiedzi na potrzebę łączenia współczesnej formy z tęsknotą za tradycyjnym detalem. Do zestawu projektów nowoczesnych nie trafiły jedynie domy o najbardziej tradycyjnej stylistyce rustykalnej oraz kolekcji LUX.

Projekty domów nowoczesnych – podstawowe informacje
Szukając idealnego budynku pośród projektów domów nowoczesnych mają Państwo szeroki wybór. Najmniejsze projekt domów nowoczesnych liczą niewiele ponad 56 m2, największe – aż 214,5 m2. Te pierwsze mogą sprawdzać się jako letnie domki wypadowe, gdzie wyjedziemy na weekend i spędzimy wolny czas. Te drugie swoją powierzchnią i wykończeniem dorównują rezydencjom. W domach tego typu znajdziemy od trzech do pięciu pokoi, co gwarantuje wygodę dla trzech, czterech lub pięciu osób. Do wyboru mają Państwo warianty z wbudowanym garażem lub bez. Szczegółowe informacje na temat każdego projektu znajdą Państwo w jego opisie.

Skorzystaj z wyszukiwarki projektów!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów nowoczesnych widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 142 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 142 projektów