Polecane nowości

Celina Alfa
Jaskier Alfa
Aris
Ajaks Prima
Alicja Atu
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z gabinetem

Gotowe projekty domów z gabinetem to budynki, które różnią się powierzchnią użytkową, stylem, a także licznymi udogodnieniami i rozwiązaniami. Najmniejsze z nich mogą mieć niecałe 75 metrów kwadratowych, zaś największe liczą nawet 200 metrów kwadratowych. Wśród projektów domów z gabinetem wyróżniamy domy z garażem lub bez, parterowe i z kilkoma kondygnacjami, podpiwniczeniem lub użytkowym poddaszem. Nie zabraknie również projektów z tarasem wychodzącym na ogród lub przeszkloną jadalnią.

Projekty domów z gabinetem – co warto o nich wiedzieć?
Projekty domów z gabinetem to zarówno budynki utrzymane w tradycyjnym stylu, jak i te, które mogą pochwalić się nowoczesnym wykończeniem o nieco futurystycznym charakterze. W zależności od tego, który styl bardziej nam odpowiada, budynki różnią się między innymi funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń wewnątrz (niektóre mogą pochwalić się dwubiegową klatką schodową), a także sposobem kładzenia dachu (dwu- lub wielospadowego o różnym stopniu nachylenia). Dodatkowe informacje na temat każdego projektu znajdują się na dedykowanej mu podstronie – zapraszamy tam po więcej szczegółów.

To nie wszystko, co możemy Państwu zaoferować!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z gabinetem widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 182 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 182 projektów