Blanka Prima
Figa Lux
Sambor As
Kordian Alfa
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z dużym pokojem dziennym

Powierzchnia, jaką osiągają domy w projektach z dużym pokojem dziennym, wahają się od około 60 do około 120 metrów kwadratowych. Zdecydowana większość z nich to jednak koncepty większych budynków. Aby stworzyć naprawdę dużą przestrzeń pokoju dziennego, należy połączyć go z kuchnią, a - jeśli to tylko możliwe - także z tarasem. Tego rodzaju strefa daje dużo swobody przy zmianach ustawienia mebli i pozwala na wykorzystanie roślinności do uzupełnienia architektury wnętrza. Projekty zawierające duży pokój dzienny często są wyposażone w okna znajdujące się na trzech ścianach. Pozwala to na pewną dowolność w ustawieniu budynku na działce względem stron świata.

Jakie role pełni pokój dzienny?
Im większy jest znajdujący się w naszym domu salon, tym pełniej realizuje swoje funkcje. Jest to w pierwszej kolejności przestrzeń przeznaczona do odpoczynku i spędzania wolnego czasu z członkami naszej rodziny. Jeżeli pokój dzienny chcemy wykorzystywać jako jadalnię, zadbajmy o bardzo dobrą komunikację tego pomieszczenia z kuchnią. We wnętrzu o odpowiednim metrażu możemy oprócz tego stworzyć wygodną przestrzeń przeznaczoną do oglądania telewizji czy relaksu przy kominku. Pośród projektów domów znajdujących się w tej kategorii z pewnością znajdą Państwo takie, które pozwolą na wykorzystanie dużego salonu w odpowiadający potrzebom sposób.

Projekty domów z dużym pokojem dziennym w ofercie Archeton
Pokój dzienny standardowo nie powinien być mniejszy niż 20 m2. Inwestorom planującym przeznaczenie więcej miejsca dla przestrzeni życia rodzinnego, polecamy gotowe projekty domów z dużym pokojem dziennym. Wśród zróżnicowanych domów o powierzchni 79-337 m2 pokazujemy tu tradycyjne i nowoczesne koncepcje układu: kuchnia – jadalnia – salon. Ten ostatni ma nie mniej niż 25 m2, a w największych domach: 30-40 m2. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 438 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 438 projektów