Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty domów tradycyjnych

Projekty domów tradycyjnych wyodrębniliśmy kierując się zasadą, że tradycjonalizm nie znosi ekstrawagancji. Nie zaliczyliśmy więc do tej grupy domów o eksperymentalnej architekturze nowoczesnej, ani fantazyjnych kompilacji form historycznych. Przeważają projekty, w których bez trudu odnaleźć można elementy architektoniczne i ich kompozycje powszechnie występujące w środkowoeuropejskim kręgu kulturowym. Zasadniczą bryłę tworzy zwykle prostopadłościan przykryty dwu- lub czterospadowym dachem.

Domy dworkowe
Szczególną grupą wśród projektów domów tradycyjnych są projekty domów dworkowych. W tym przypadku określenie tradycyjny dotyczy staropolskiej architektury szlacheckiego dworku. Zaczerpnięte z niej ganki w formie portyku kolumnowego, okiennice, rozłożyste dachy z małymi lukarnami - to najbardziej charakterystyczne elementy, które można tu odnaleźć.

Projekty domów tradycyjnych – podstawowe informacje
Szukając idealnego budynku pośród projektów domów tradycyjnych mają Państwo szeroki wybór. Najmniejsze projekt domów tradycyjnych liczą niewiele ponad 71 m2, największe – ponad 189 m2. W domach tego typu znajdziemy od trzech do sześciu pokoi, co gwarantuje wygodę dla trzech, czterech, pięciu lub nawet sześciu osób. Do wyboru mają Państwo warianty z wbudowanym garażem lub bez. Bryły budynków kryte są wielospadowymi dachami o kącie nachylenia od 30 do 45 stopni. Szczegółowe informacje na temat każdego projektu domu tradycyjnego znajdą Państwo w jego opisie.

Skorzystaj z wyszukiwarki projektów!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów tradycyjnych widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 81 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 81 projektów