Polecane nowości

Celina Alfa
Jaskier Alfa
Aris
Ajaks Prima
Alicja Atu
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z garażem dwustanowiskowym

Domy z garażem dwustanowiskowym – ile metrów kwadratowych? Gotowe projekty domów z garażem dwustanowiskowym to budynki, których metraż liczy od 103 metrów kwadratowych do 214,5 metra kwadratowego (w przypadku zabudowy bliźniaczej powierzchnia domu z dwustanowiskowym garażem może wynosić nawet 272 metry kwadratowe). Dwustanowiskowy garaż (będący częścią budynku) pozwala na parkowanie pod dachem dwóch samochodów osobowych jednocześnie.

Domy z garażem dwustanowiskowym – podstawowe informacje
Ze względu na swą zróżnicowaną powierzchnię liczoną w metrach kwadratowych, gotowe projekty domów z garażem dwustanowiskowym nadają się idealnie dla pięcio- lub sześcioosobowej rodziny. Wiele zależy od wybranego modelu – różnią się one bowiem nie tylko powierzchnią użytkową, ale również kształtem (niektóre zbudowane są na planie kwadratu, inne na planie litry „T”), liczbą kondygnacji (domy piętrowe lub parterowe), rozmieszczeniem i rodzajem pomieszczeń (kuchnia, łazienki, gabinet, salon, sień, hol, pralnia, kotłownia, różne pokoje), rodzajem dachu (liczba spadów, różny kąt nachylenia). Wszystko to sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą w pracowni Archeton swój wymarzony dom. Wystarczy przejrzeć ofertę gotowych projektów domów z garażem dwustanowiskowym i wybrać ten najbardziej odpowiedni. Wszelkie niezbędne informacje na temat konkretnych projektów znajdą Państwo w podstronach wybranych modeli domów.

To nie wszystko, co mamy do zaoferowania!
Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z garażem dwustanowiskowym widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 158 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 158 projektów