Archeton udziela bezpłatnie gwarancji zakupu projektu, dzięki czemu nasi Klienci mogą czuć się pewnie i bezpiecznie. Gwarancja dotyczy aktualizacji, zwrotu oraz wymiany projektu.

Zmieniające się przepisy prawne w zakresie procesu inwestycyjnego niejednokrotnie zaskakują Inwestorów i aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie Archeton udziela GWARANCJI jakości i aktualizacji projektu nawet w przypadku zmieniających się przepisów!

GWARANCJA

Dzięki gwarancji Klient zyskuje:

  • Gwarancję jakości i aktualizacji projektu do 1 roku!

   Jeżeli w okresie jednego roku od dnia zakupu projektu nastąpią zmiany przepisów prawa budowlanego, na wniosek inwestora firma Archeton Sp. z o.o. zobowiązuje się bezpłatnie wymienić odpowiedni fragment opracowania dokumentacji lub cały projekt, opracowany zgodnie z nowymi przepisami prawa budowlanego.
  • Możliwość zwrotu projektu bez podania przyczyny – do 2 miesięcy!

   W ciągu 2 miesięcy od daty otrzymania przesyłki z dokumentacją projektową można bez podania przyczyny odstąpić od zakupu.
  • Możliwość wymiany projektu na inny do 8 miesięcy!

  W ciągu 8 miesięcy od daty zakupu pierwszego projektu można dokonać wymiany na inny projekt z naszej oferty.

GWARANCJA STANDARDOWA obejmuje:

  • Gwarancja jakości projektu do 1 roku od dnia zakupu projektu!

   W razie wystąpienia jakichkolwiek niezgodności dokumentacji projektowej z prawem budowlanym Archeton Sp. z o.o. zobowiązuje się bezpłatnie zaktualizować cały projekt lub jego fragment do obowiązujących na dzień sprzedaży projektu przepisów prawa budowlanego.
  • Gwarancję zwrotu projektu w ciągu 30 dni!

   W ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki z dokumentacją projektową można bez podania przyczyny odstąpić od zakupu.
  • Gwarancję wymiany projektu do 6 miesięcy!
  W ciągu 6 miesięcy od daty zakupu pierwszego projektu można dokonać wymiany na inny projekt z naszej oferty.

Uwaga! Zasady gwarancji!

 • Gwarancja nie obejmuje projektów archiwalnych.
 • Zwracając lub wymieniając projekt należy powołać się na numer faktury zakupu, jeśli zakup był dokonany bezpośrednio w Archetonie. Jeśli projekt był kupiony w jednym z naszych punktów sprzedaży lub w firmie współpracującej z Archetonem należy przedstawić kopię faktury zakupu.
 • Zwrotowi pełnych kosztów zakupu projektu lub wymianie podlega dokumentacja pełna, bez widocznych śladów użytkowania, z pisemnym zapewnieniem, że nie była kopiowana ani w żaden inny sposób wykorzystywana.
 • Każdy zwrot lub wymianę należy zgłaszać telefonicznie do Biura Obsługi Klienta ARCHETON Sp. z o.o. celem ustalenia szczegółów.

Zapoznaj się z pełnym brzmieniem Regulaminu Sprzedaży i zasadami zwrotu lub wymiany projektu.
Szczegółowe informacje uzyskasz również w Biurze Sprzedaży i Obsługi Klienta: bok@archeton.pl

Pobierz druki na zwrot lub wymianę projektu:

Jako jedna z czołowych firm projektujących gotowe projekty domów jednorodzinnych śledzimy na bieżąco zmieniające się przepisy prawa i stale uaktualniamy nasze projekty w oparciu o aktualne wymogi. Aktualizacja projektu gotowego wymaga ogromnego zaangażowania wielu specjalistów i pochłania bardzo dużo czasu. Ponosimy te koszty by zapewnić klientom dokumentację przygotowaną w sposób staranny i dokładny, o najwyższej jakości. Naszą pracę chwalą nie tylko Inwestorzy, ale również ekipy budowlane i Urzędnicy.