Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty dużych domów

Projekty dużych domów

Projekty domów dużych proponują Klientom Archetonu powierzchnię użytkową powyżej 135 mkw. Są także wśród nich budynki małych rezydencji i willi, o szczególnie reprezentacyjnym charakterze.

Fantazyjne kształty brył
Projekty dużych domów częściej niż inne wykorzystują bardziej skomplikowane rzuty; na ich rysunku wyrastają ciekawe, malowniczo rozbudowane bryły. Niestety - więcej ciepła ucieka przez zamykające je ściany, a konstrukcja dachu może być prawdziwym wyzwaniem dla cieśli. Największe domy są więc propozycjami na naprawdę zasobną kieszeń. Projekty domów dużych Archetonu oferują w zamian wyższy standard przestrzeni. Pokoje są obszerniejsze lub/i jest ich więcej.

Więcej miejsca na dodatkowe pomieszczenia
Oprócz podstawowych pomieszczeń, które muszą się znaleźć w każdym domu, takich jak kuchnia salon i sypialnie, inwestor ma do dyspozycji szereg pomieszczeń dodatkowych: gabinet, garderoby, schowki, dodatkowe łazienki, pokój hobby... Największe projekty dużych domów liczą prawie 235 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, posiadają aż osiem pokoi i są przystosowane do użytku przez dziewięć osób. Są to zarówno domy z wbudowanym garaże, jak i bez. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas projektów znajdą Państwo w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu.

Poznaj kolekcję projektów!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów dużych domów widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 208 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 208 projektów