Polecane nowości

Blanka Prima
Figa Lux
Sambor As
Kordian Alfa
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z poddaszem użytkowym

Skala przedsięwzięcia, jakim jest budowa domu jednorodzinnego, sprawia, że najbardziej adekwatną odpowiedzią na potrzeby indywidualnego inwestora jest budynek parterowy z tradycyjnym stromym dachem. Ekonomia i energooszczędność przemawiają jednocześnie za wykorzystaniem na cele mieszkalne poddasza. Stąd największą grupę projektów Archetonu stanowią projekty gotowe domów z użytkowym poddaszem.

Domy parterowe z poddaszem użytkowym – podstawowe informacje
Gotowe projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym to budynki, których powierzchnia użytkowa wynosi od 64,3 metrów kwadratowych do 203,6 metrów kwadratowych (w zabudowie bliźniaczej – nawet 272 metrów kwadratowych). Ze względu na duży rozstrzał między najmniejszym, a największym modelem domu parterowego z użytkowym poddaszem, może on liczyć nawet sześć pokoi i być przeznaczonym dla siedmioosobowej rodziny. Użytkowe poddasze daje niewątpliwie ogrom możliwości, gdyż może stanowić pomieszczenie mieszkalne, pomocnicze, gospodarcze lub lokal użytkowy. Sposobów na jego zagospodarowanie jest zatem wiele. Można stworzyć w nim klimatyczny pokój dzienny, przytulną sypialnię, miejsce do zabawy dla dziecka bądź też wymarzoną siłownię.

Inne projekty pracowni Archeton
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów parterowych z poddaszem użytkowym widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 481 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 481 projektów