Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z więcej niż 3 łazienkami

Kategoria obejmująca projekty domów z więcej niż 3 łazienkami należy do najmniej licznych. Wiąże się to oczywiście z tym, że zaplanowanie dużej liczby pomieszczeń o podobnej funkcjonalności jest możliwe jedynie przy bardzo dużym metrażu. Należy przyjąć, że więcej niż trzy łazienki mogą się pojawić dopiero w projekcie dopiero od około 140 metrów kwadratowych. Posiadanie w domu przynajmniej czterech łazienek wznosi wygodę jego mieszkańców na nowy poziom. Tego rodzaju projekty przewidują zwykle więcej niż jedno piętro - umieszczenie wielu łazienek na tylko jednej kondygnacji wymagałoby posiadania ogromnej działki.

Jak projekty domów z więcej niż 3 łazienkami podchodzą do planowania przestrzeni?
Zwykle jedna z łazienek jest wyraźnie związana z którymś z pokoi i jest umieszczona w bezpośredniej bliskości np. sypialni. Pozwala to po kąpieli na szybkie przejście do pomieszczenia pozwalającego na zachowanie prywatności. Druga z łazienek nie musi znajdować się zaraz przy którymś z pokoi (w którym mieszka na przykład jedno z dzieci), ale w domyśle jest przyporządkowana jego użytkownikowi. Ponieważ projekty domów z więcej niż 3 łazienkami zwykle mają duży metraż, zazwyczaj w przynajmniej dwóch łazienkach możemy pozwolić sobie na instalację zarówno prysznica, jak i wanny.

Jak projekt domu z więcej niż 3 łazienkami wpływa na komfort gości?
Projekt budynku mieszkalnego, który przewiduje co najmniej cztery łazienki, pozwala na zapewnienie udogodnień przebywającym pod naszym dachem gościom. Mogą oni na przykład skorzystać zarówno z prysznica, jak i z wanny. Jeśli na parterze znajdują się dwie łazienki, możliwe jest korzystanie z obu jednocześnie, co w wielu sytuacjach pozwala na zaoszczędzenie czasu.

Obejrzyj propozycje Archeton w kategorii projektów z więcej niż 3 łazienkami
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z więcej niż 3 łazienkami widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.