Polecane nowości

Jaskier Alfa
Figa Lux
Alicja Atu
Martin Max
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Projekty z czerwonej cegły

Wśród projektów domów z czerwonej cegły są rozwiązania ze wszelkich kategorii powierzchni, stylu i układu funkcjonalnego. Cegła pełna, kratówka, pustaki ścienne szczelinowe lub dodatkowo poryzowane optymalnie łączą zalety wytrzymałości i ciepłochronności. Niektóre projekty w tej grupie mają także wersje materiałowe z betonu komórkowego, z drewna, w technologii szkieletowej lub z bali. Każdy z nich można adaptować do innej technologii.

Gotowe projekty domów z czerwonej cegły - informacje
Gotowe projekty domów z czerwonej cegły to budynki, których powierzchnia użytkowa liczy od 37 metrów kwadratowych do prawie 190 metrów kwadratowych (w zabudowie bliźniaczej może ona wynosić nawet 197 metry kwadratowe). Są to domy parterowe, parterowe z użytkowym poddaszem lub piętrowe. W największych z nich może mieszkać sześcioosobowa rodzina, najmniejsze mają tylko jeden pokój i są przystosowane do dwójki mieszkańców (mogą również służyć jako domki letniskowe).

Domy z czerwonej cegły – różnice w projektach
W zależności od wybranego modelu domu z czerwonej cegły, gotowe projekty mogą posiadać garaż (na jeden lub dwa samochody) lub nie. Ponadto różnią się one od siebie rozmieszczeniem i liczbą pomieszczeń funkcjonalnych (salon, toaleta, pokoje itd.), a także rodzajem dachu. Niektóre domy zostały wyposażone w taras lub balkon, uchylne okna dachowe lub frontony na kolumnach. Szczegółowe informacje na temat każdego z projektów pracowni Archeton znajdą Państwo, wchodząc na dedykowaną mu podstronę.

Przeszukaj kolekcje projektów!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z czerwonej cegły widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. Szeroka oferta pracowni Archeton na pewno spełni Państwa oczekiwania.

Znaleziono 161 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 161 projektów