Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

7-os

Wśród gotowych projektów domów dla siedmiu osób znajdują się budynki, których powierzchnia liczy od 121 metrów kwadratowych do ponad 200 metrów kwadratowych. To domy posiadające pięć lub sześć pokoi, które są – zgodnie z nazwą kategorii - -przystosowane do mieszkania dla siedmiu osób.

Projekty domów dla siedmiu osób – informacje
Projekty domów dla siedmiu osób dobierane są do tej kategorii ze względu na swą pojemność i rozplanowanie powierzchni użytkowej w taki sposób, by owe siedem osób mogło w nich żyć bez przeszkód. Jeśli chodzi o wykończenia i zewnętrzną estetykę, to każdy projekt nieco się różni od pozostałych. Możemy wybierać między wersją z garażem lub bez, a także z kolumnami, które zdobią wejście. Niektóre domy posiadają taras lub balkon – inne cechuje przeszklony pokój dzienny. By znaleźć projekt idealny zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego z projektów domów dla siedmiu osób, które znajdą Państwo w opisach poszczególnych budynków.

Przejrzyj naszą ofertę
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów dla siedmiu osób widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.