Polecane nowości

Jaskier Alfa
Figa Lux
Alicja Atu
Martin Max
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

projekty domów z pomieszczeniem gospodarczym

Pomieszczenie gospodarcze występuje najczęściej w domach, które nie są podpiwniczone i nie posiadają użytkowego strychu. To pomieszczenie może na przykład pełnić funkcję pralni. W wielu wypadkach umieszcza się w nim moduły sterowania urządzeń, które są niezbędne dla funkcjonowania domu. Istnieje też możliwość zaadaptowania pomieszczenia gospodarczego do roli składzika, w którym gromadzić będziemy środki czystości i potrzebny do utrzymania porządku sprzęt. Nie ma właściwie ograniczeń co do sposobu zagospodarowania tej części domu.

Jakie jeszcze funkcje może pełnić pomieszczenie gospodarcze?
Pomieszczenie gospodarcze często znajduje się w projektach małych domów, nie liczących nawet pięćdziesięciu metrów kwadratowych. Jego użyteczność wygrywa w takich wypadkach z oszczędnością miejsca. Tego rodzaju pokój, jeśli znajduje się w niewielkim budynku, sam jest oczywiście proporcjonalnie mniejszy. Liczy się wtedy każdy obszar, jaki możemy w nim wygospodarować. Jeśli chcemy zdecydować się na projekt domu z pomieszczeniem gospodarczym, powinniśmy zastanowić się nad zaplanowaniem wszelkich potrzebnych przyłączy i umiejscowieniem zlewu (o ile oczywiście chcemy używać tego miejsca jako pralni). Dla funkcjonalności tego wnętrza kluczowe jest wyposażenie. Potrzebne są szafy, w których schowamy narzędzia lub ubrania, pościel czy firanki. Możemy schować w nich przedmioty, które chcemy uchronić od kurzu. W pomieszczeniu gospodarczym zdecydujemy się na płytki podłogowe innego rodzaju - takie, które będa trwałe i praktyczne, nawet jeśli ich wygląd nie jest atutem.

Kategoria projektów domów z pomieszczeniem gospodarczym na stronie Archeton
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z pomieszczeniem gospodarczym widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 118 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 118 projektów