Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Projekty małe z piwnicą

Znaleziono 21 projektów

Wyświetlanie 1-21 z 21 projektów

Gotowe projekty małych domów z piwnicą liczą od 83,2 m2 do 127,6 m2. Oznacza to, że – w zależności od wybranego modelu – mogą posiadać cztery, pięć lub sześć pokoi. Niektóre budynki wyposażone są w wbudowany garaż, większość z nich charakteryzuje się bryłą postawioną na planie kwadratu lub prostokąta, a także dwuspadowym dachem o kącie nachylenia wynoszącym ok. 40 stopni.

Projektów małych domów z piwnicą 
Do grupy projekty małych domów z piwnicą zaliczyliśmy budynki całkowicie i częściowo podpiwniczone. Wybierając taki projekt należy upewnić się, na podstawie badań geotechnicznych, czy warunki na działce sprzyjają takiej inwestycji. Zważywszy na stosunkowo wysokie koszty robót ziemnych, realizacja projektów małych domów z piwnicą jest najbardziej ekonomicznie uzasadniona na działkach z lekkim spadkiem – wiele projektów domów podpiwniczonych pracowni Archeton zakłada właśnie takie wykorzystanie ukształtowania terenu. Projekty małych domów z piwnicą różnią się między sobą różnymi elementami – by wybrać ten właściwy zachęcamy do przejrzenia naszej oferty.

Możliwość dostosowania gotowego projektu do własnych potrzeb
Podpiwniczenie całkowite lub częściowe można również wykonać w ramach adaptacji każdego innego projektu, który pierwotnie go nie przewidywał. Tak samo możliwa jest rezygnacja z piwnic w projekcie, który okaże się odpowiedni pod każdym innym względem.

Pozostałe projekty pracowni Archeton
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów małych z piwnicą widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.