Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty bez podpiwniczenia

Najczęściej wybierane gotowe projekty domów bez podpiwniczenia są proste i tańsze w budowie od rozwiązań z podpiwniczeniem. Grupa ta zawiera domy wszystkich wielkości wliczając w to projekty małych rezydencji, z garażem dobudowanym czy bez garażu. Reprezentowane są tu projekty z poddaszem nieużytkowym, z dachem dwuspadowym, na rzucie w kształcie litery L, na planie prostokąta oraz wszystkie inne pozostałe kategorie. Szczegółowe informacje na temat każdego z projektów znajdą Państwo na podstronach konkretnych projektów.

Gotowe projekty domów bez podpiwniczenia – dla kogo?
Najmniejszy gotowy projekt domu bez podpiwniczenia to projekt „Maluch”, którego powierzchnia użytkowa wynosi niespełna 38 metrów kwadratowych. Zawiera on zaledwie jeden pokój, kuchnię i łazienkę, charakteryzuje się dwuspadowym dachem. Minimalne wymiary działki, na której można postawić „Malucha” to 14,7 x 15,9 m. Z kolei największy gotowy projekt domu bez podpiwniczenia to „Willa Marynin”. Liczy aż 214,5 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, w tym między innymi pięć pokoi, trzy łazienki, pomieszczenia gospodarcze (kotłownia, wiatrołap) i wbudowany garaż na dwa samochody. Wielospadowy dach o jednolitym kącie nachylenia (32 stopnie), a także nieużytkowe poddasze to kolejne cechy charakterystyczne „Willi Marynin”.

Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją projektów
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów bez podpiwniczenia widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.