Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z dachem o kącie nachylenia 40 stopni

Nie ma jednego typu gotowego projektu domu z dachem o kącie nachylenia 40 stopni. Tak strome zadaszenie może być wykorzystane w obiekcie niewielkim, na przykład posiadającym tylko jedną kondygnację. Duża część budynków tego rodzaju to jednak średnie lub duże domy o powierzchni przekraczającej 70 metrów kwadratowych. Bez względu na to, czy preferujemy styl dość nowoczesny czy też nawiązujący do poprzednich epok w architekturze - z pewnością znajdziemy coś dla siebie wśród gotowych projektów domów z dachem o kącie nachylenia 40 stopni.

Co warto wiedzieć o gotowych projektach domów z dachem o kącie nachylenia 40 stopni?
Ważnym elementem wielu projektów w tej kategorii jest garaż. Nie znajdziemy go wśród mniejszych budynków, ale z łatwością wyszukamy plany przewidujące miejsce na aż dwa auta. Jeśli można wskazać cechę, która łączy wszystkie gotowe projekty domów z dachem o kącie nachylenia 40 stopni, to jest to kształt sufitu. Decyzja o wyborze planu w tym typie nie jest więc jedynie praktyczna, ale i estetyczna. Oczywiście liczy się też wygląd zewnętrzny obiektu. W przypadku zastosowania stromego zadaszenia jest on dość specyficzny. Duża część klientów bardzo pozytywnie odbiera kształt bryły, jaką tworzą gotowe projekty domów z dachem o kącie nachylenia 40 stopni. Wiele z prezentowanych poniżej planów przewiduje użycie bloków z betonu komórkowego. To sposób budowania zdecydowanie bardziej efektywny od wykorzystania zwykłych pustaków. Cenią go tak inwestorzy, jak i specjaliści zajmujący się stawianiem murów.

Zobacz interesujące projekty w Archeton!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z dachem o kącie nachylenia 40 stopni widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, serdecznie zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 203 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 203 projektów