Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekt z dużą sypialnią

Gotowe projekty domów z dużą sypialnią z pracowni Archeton to budynki liczące od niespełna 97 metrów kwadratowych do ponad 214 metrów kwadratowych. Duża rozpiętość między najmniejszym projektem domu z dużą sypialnią, a największym z nich (w sumie ponad 100 metrów kwadratowych) sprawia, że domy te przypadną do gustu zarówno mniejszym, jak i większym rodzinom. Projekty te zakładają posiadanie od 4 do 6 pokoi, dzięki czemu są odpowiednie dla cztero-, pięcio- lub sześcioosobowej rodziny.

Projekty domów z dużą sypialnią – dodatkowe informacje
Gotowe projekty domów z dużą sypialnią potrafią zaskoczyć swą różnorodnością. Wśród nich znajdziemy zarówno parterowe budynki, jak i te z kilkoma kondygnacjami (w tym także z podpiwniczeniem oraz strychem). Niektóre mają wbudowany garaż (jedno- lub dwustanowiskowy), inne są go całkiem pozbawione. Wnętrza domów z dużą sypialnią w zależności od rozmiaru różnią się rozkładem funkcjonalnym pomieszczeń, jednak w większości przypadków każdy klient będzie mógł zaadaptować je do własnych potrzeb i wymagań. Domy te pokryte są wielospadowym dachem o różnym stopniu nachylenia. Ponadto wznoszone są zarówno w stylu klasycznym, jak i modernistycznym – sprawia to, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie wśród projektów domów z dużą sypialnią.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by szukać dalej!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z dużą sypialnią widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.