Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Projekty z 1 łazienką

Znaleziono 100 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 100 projektów

Gotowe projekty domów z 1 łazienką Domy posiadające tylko jedną łazienkę są zwykle budynkami parterowymi. Nie jest to jednak zasadą. Także duże, przekraczające sto metrów kwadratowych projekty mogą należeć do tej kategorii. Wszystko zależy od potrzeb mieszkańców. Zwykle dodatkowej łazienki potrzebują rodziny wielodzietne i wielopokoleniowe. Dzięki niej unikamy bowiem konfliktów i zapewniamy wszystkim lokatorom komfort. Bez względu na wielkość domu, możemy nie rozpoznawać konieczności posiadania dwóch lub więcej pomieszczeń spełniających tę samą funkcję. O czym musimy pamiętać decydując się na projekt domu z 1 łazienką?

Czym musi się charakteryzować jedyna łazienka w domu?
Jeżeli posiadamy tylko jedną łazienkę, musi być ona dość duża lub przynajmniej na tyle ustawna, by pomieścić wszystkie potrzebne sprzęty, kosmetyki i środki czystości. Jej wnętrze i wyposażenie musi być tak samo funkcjonalne dla wszystkich użytkowników. Uwzględnienie tego faktu jest najważniejszym wymaganiem wobec projektu domu z 1 łazienką. Poza tym miejsce to musi sprzyjać relaksowi każdego z domowników, co oznacza zgodność z ich poczuciem estetyki. Jedyna łazienka powinna być wynikiem kompromisu.

Jak powinna być usytuowana łazienka?
Łazienka najczęściej znajduje się w pobliżu sypialni. Jej umiejscowienie powinno umożliwiać szybkie przejście do pokoju, w którym czujemy się swobodnie. Przy projekcie domu z 1 łazienką nie jest oczywiście możliwe przypisanie służącego higienie pomieszczenia do konkretnego pokoju - wygoda jednych byłaby wtedy kosztem drugich. W kwestii usytuowania łazienki należy więc szukać porozumienia z wszystkimi domownikami.

Projekty domów z 1 łazienką - co do zaoferowania ma Archeton?
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z 1 łazienką widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.