Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Projekty parterowych domów bez garażu

Znaleziono 86 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 86 projektów

W kategorii „gotowe projekty domów parterowych bez garażu” znajdą Państwo 62 różnorodne projekty. Są to budynki, których powierzchnia użytkowa liczy od niespełna 40
metrów kwadratowych (projekt domu „Maluch”) do ponad 160 metrów kwadratowych (projekt domu „Kastalia”).

Projekty domów parterowych bez garażu – dodatkowe informacje
Projekty domów parterowych bez garażu są – jak sama nazwa wskazuje – budynkami pozbawionymi wbudowanego garażu (jeśli rozmiar działki na to pozwala, to polecamy postawienie garażu wolnostojącego niedaleko domu). Mimo zaledwie jednokondygnacyjnej budowy są to domy zróżnicowane pod względem rozmieszczenia pomieszczeń funkcjonalnych, a przez duży rozstrzał między najmniejszym domem w kategorii (40 metrów kwadratowych), a największym (160 metrów kwadratowych) mogą się w nich pomieścić zarówno rodziny dwuosobowe (w jednym pokoju „Malucha”), jak i rodziny pięcioosobowe (w pięciu pokojach „Kastalii”). Szczegółowe informacje na temat każdego z projektów pracowni Archeton (takie jak liczba pokoi, rodzaj dachu, rodzaj pomieszczeń funkcjonalnych itp.) znajdą Państwo w dedykowanej mu podkategorii.

Pozostałe projekty pracowni Atcheton
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów parterowych bez garażu widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu – z radością odpowiemy n wszystkie wiadomości.