Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z 4 pokojami

Gotowe projekty domów z 4 pokojami to przekrój budynków, które liczą od siedemdziesięciu jeden metrów kwadratowych do ponad stu pięćdziesięciu metrów kwadratowych (na naszej stronie znajdą też Państwo projekty domów z 4 pokojami liczące ponad dwieście metrów kwadratowych, należy jednak pamiętać, że są to budynki typu „bliźniak”). Bez względu na metraż domu, współczesne rozwiązania aranżacyjne pozwalają na stworzenie przestrzeni, która będzie jak najbardziej funkcjonalna i dopasowana do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców.

Gotowe projekty domów z 4 pokojami – dodatkowe informacje
W zależności od wybranego projektu domu z 4 pokojami, budynek tego typu może być zbudowany na planie kwadratu, prostokąta lub litery „T” oraz posiadać dwu- lub czterospadowy dach. To właściwe rozwiązanie dla rodzin cztero- lub pięcioosobowych (domy typu „bliźniak” najchętniej wybierają dwie rodziny, którym nie przeszkadza mieszkanie obok siebie i na przykład posiadanie wspólnego ogrodu). W projekty domów z 4 pokojami często wpisany jest garaż (z kotłownią), balkony po bokach, a budynki posiadają dwie kondygnacje i przeszkloną jadalnię. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas projektów domów z 4 pokojami znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu - nasi eksperci z przyjemnością doradzą. Życzymy udanych zakupów!

To nie wszystko, co mamy do zaoferowania! Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z 4 pokojami widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 148 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 148 projektów