Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

zdjecie_z_logo_glowne_standard
  • -1 227 zł
  • Nowy projekt
Anita Alfa Prima
2 863 zł Normalna cena -1 227 zł 4 090 zł Cena £

Projekty od 120 do 140m

Gotowe projekty domów od 120 do 140 m2 to budynki, w których komfortowo będą czuły się rodziny cztero- i pięcioosobowe. Modele parterowe, jak i parterowe z użytkowym poddaszem zapewniają swoim mieszkańcom odpowiednią dozę prywatności dzięki funkcjonalnemu rozmieszczeniu pomieszczeń. Każdy dom dzieli się na strefę dzienną i strefę nocną, a więc publiczną i prywatną. Pierwsza to takie pomieszczenia jak kuchnia czy otwarty salon. Druga to przede wszystkim sypialnie i towarzyszące im łazienki, często ulokowane na piętrze lub poddaszu. Do wyboru mają Państwo wersję z garażem lub bez.

Domy średniej wielkości
Domy średniej wielkości, które są wynikiem realizacji projektów domów od 120 do 140 m2 mogą mieć pięć lub nawet sześć pokoi, a każda z sypialni może być urządzona w innym stylu. Niektóre modele tego typu domów prezentują bardzo ciekawe rozwiązania wizualne – frontowy balkon wsparty na słupach wejściowego podcienia wraz z lukarną (wysuniętą z dwuspadowego dachu o kącie nachylenia wynoszącym 40 stopni) tworzy bardzo ciekawą kompozycję, na którą z pewnością zwrócą uwagę wszyscy goście. Projekt domu musi być przede wszystkim funkcjonalny, nie można jednak zapominać, że w parze z funkcjonalnością powinna iść intrygująca estetyka.

To nie wszystko, co mamy do zaoferowania!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów od 120 do 140 m2 widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 195 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 195 projektów