Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty od 140 do 160m

Dla osób planujących budowę obszernego domu, ale spoza grupy największych propozycji, wybraliśmy projekty gotowe domów od 140 – do 160 m2. W zróżnicowanych rozwiązaniach tej wielkości, pokoje dzienne (lub salon z jadalnią) mają powierzchnie od ok. 30m2. Układ funkcjonalny uzupełniają pomieszczenia pomocnicze (spiżarnia, schowek, pralnia itp.), a na poddaszu są zwykle 3-4 sypialnie o powierzchni powyżej 12m2.

Domy dla 5 lub 6 osób
Gotowe projekty domów od 140 do 160 m2 to idealna propozycja dla pięcio- lub sześcioosobowej rodziny. Dzięki pięciu lub sześciu pokojom (w zależności od wybranego modelu domu) wszyscy domownicy mają zapewnioną odpowiednią dozę prywatności. Dwuspadowy dach, balkon przy ścianie bocznej, sypialnie ulokowane na użytkowym (niekiedy dwupoziomowym) poddaszu, a także kuchnia, jadalnia, łazienka i pokój dzienny, które zajmują przestrzeń na parterze. Gotowe projekty domów od 140 do 160 m2 różnią się między sobą rozmieszczeniem i wielkością pomieszczeń funkcjonalnych. By dowiedzieć się więcej o konkretnym modelu, zachęcamy do odwiedzenia przypisanej mu karty produktu na naszej stronie internetowej.

Skorzystaj z wyszukiwarki projektów!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów od 120 do 140 m2 widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 105 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 105 projektów