Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z garderobą

Garderoba jest pomieszczeniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie wygodnie przechowywać nasze ubrania. Może też służyć do ich przymierzania. Wiele osób, ze względu na styl życia lub wykonywany zawód, nie może obejść się bez niego obyć. Innym pomaga ono po prostu utrzymać porządek. Projekty domów z garderobą charakteryzują się zwykle dość dużą powierzchnią. W mniejszych budynkach trudno byłoby wygospodarować miejsce na wnętrze o tak wąskim zastosowaniu.

Garderoba - gdzie się zwykle znajduje i jakie warunki musi spełniać?
Wielkość garderoby zwykle wynosi kilka metrów kwadratowych - tyle zdecydowanie wystarczy, by pomieścić całą kolekcję posiadanej odzieży. Nie ma zasady wskazującej jednoznacznie, na której kondygnacji powinna znaleźć się garderoba. Zależy to najczęściej od tego, na którym piętrze mieści się centrum życia lokatorów domu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by pokój przeznaczony na składowanie ubrań umieścić w budynku parterowym - jest to jednak rozwiązanie dość rzadkie. Niejednokrotnie wnętrze o tym zastosowaniu projektanci planują na poddaszu, czyli w miejscu, które w innym wypadku pozostałoby bezużyteczne - w takim wypadku kąt nachylenia dachu może znacznie wpłynąć na charakter pomieszczenia. Aby garderoba właściwie spełniała swoją rolę, musi zostać wyposażona w meble, które zapewnią pokojowi funkcjonalność. Ponieważ jest to miejsce, do którego dostęp mają wyłącznie domownicy (a przynajmniej tak być powinno), znajdujące się w nim szafy mogą być otwarte - ułatwia to szybki wybór ubrań. Firmy meblarskie prezentują ogromną liczbę rozwiązań przeznaczonych do garderoby.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z garderobą widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 267 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 267 projektów